Vítejte na

Creditstar blogu

Vánoce: Zábavné aktivity

Cítíte tu atmosféru? Ale no tak, určitě víte, o čem mluvím!
Světla zbarvující ulice pokryté sněhem, hřejivý vnitřní pocit, souboje o nejoriginálnější dárky a stromečky ověšené ozdobami… přece to znáte!

27.09.22

Nezbytné kousky pro váš šatník na zimu 2022

Jak zní citát ze známého seriálu Hry o trůny, zima se blíží!
A vzhledem k tomu, že zima s sebou přináší chlad a mráz, měli bychom zvážit renovaci našeho šatníku. Pro pohodlný život v chladném období se musíme vážně zamyslet nad tím, jaký je ideální zimní outfit, který nás provede každým dnem, aniž by přitom ohrozil náš osobitý styl.

22.08.22

Všechno nejlepší k narozeninám skupiny Creditstar!

Šestnáct let je významným milníkem pro každého, Creditstar nevyjímaje.
Jak již bylo řečeno, Creditstar slaví své narozeniny každý rok v srpnu, a to již od roku 2006.Navzdory veškerým překážkám jsme se stali významným hráčem v prostředí finančních služeb, který uspokojuje miliony zákazníků inovativními a uživatelsky přívětivými produkty, jež splňují všechny možné potřeby.

11.08.22

Svatba: Náklady, které by se neměly podceňovat

Není pochyb o tom, že svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků našeho života.
Plánování svatby může být náročné a samotná láska k tomu nemusí stačit. Krom týmové práce a nalezení správného místa konání budete potřebovat také menu a různé další nezbytnosti, bez kterých by váš den nebyl tak výjimečný, a výdaje se mohou rázem značně navýšit.

08.07.22

7 Letních Evropských Destinací Pro Rok 2022

Křišťálově čisté moře, svěží horský vzduch nebo města plná života?
V létě máme na výběr nekonečně mnoho možností, kde a jak strávit tu nejlepší možnou dovolenou.Kolik evropských destinací znáte, kam byste rádi vyrazili na letní dovolenou?

20.06.22

Svatojánské oslavy: Tradice z celého světa.

Letní slunovrat znamená oficiální start léta. Oslavy kolem tohoto dne jsou plné tradic, historie a kouzel se odehrávají hlavně v severní Evropě. Pojďme se v tomto článku podívat na to, co dělají různé národy v tento den.

08.06.22

SmartCredit: nový způsob jak získat úvěr

Když máte nutkání, je těžké se mu bránit.
Získat půjčku není vždy jednoduché.
Pro mnoho klientů je důležité mít kontrolu nad svými úvěry.
To je proč Creditstar přišel s nápadem, který nabízí řešení: SmartCredit.

13.05.22

Jednoduché způsoby, jak si přivydělat

Všichni chceme vydělat více peněz.

Ať už splácíte své dluhy, plánujete Vaší vysněnou dovolenou nebo si šetříte na důchod, zvýšení Vašeho příjmu Vám může pomoci dosáhnout Vašeho snu.

07.04.22

Jak oslavit Velikonoce s omezeným rozpočtem

Ačkoliv jsou Velikonoce zábavnou oslavou pro celou rodinu, mohou mít také tvrdý dopad na rodinný rozpočet. Právě jste úspěšně přežili Vánoce, Nový rok a Valentýn a teď musíte začít přemýšlet nad králičími převleky pro děti, plnými velikonočními ošatkami a spoustou dobrého jídla na sváteční velikonoční večeři. Výdaje se mohou rychle nahromadit.

16.03.22

5 Evropských měst které navštívit na jaře

Jaro je za rohem! Slunce se začíná ohřívat, tráva zelení a kytky začínají kvést. To je proč je toto roční období ideální na to si užít cestu do cizího města a objevit nejkrásnější evropské destinace. Na jaře jsou davy turistů mnohem menší a ceny jsou taky nižší oproti létu.

10.02.22

Valentýnské tradice po celém světě

Den svatého Valentýna je velice očekávaný svátek po celém světě. Původ tohoto svátku je neznámý, nicméně původ tohoto svátky má své kořeny ve starém Římě kde byl známý jako Lupercalia. Na konci 5. století byl oficiálně vyměněn za den svatého Valentýna, pojmenovaném po patronovi milenců.

12.01.22

Co přinese rok 2022?

Rok 2022 konečně přišel a to znamená, že chceme vědět,, co se bude tento rok dít! Astrologové předvídají, že tento rok bude plný nových příležitostí, a že bude velice odlišný od minulých let.

20.12.21

Jednoduché způsoby jak ušetřit o vánocích

Vánoční svátky mohou být drahé pro mnoho z nás. I když vánoce jsou o trávení času s rodinou a vytváření skvělých vzpomínek, je velice snadné se nechat unést a utratit moc peněz. Než se nadechnete, tak už na Vás čekají nákupy dárků, večeře s rodinou, cestování a mnoho dalšího.

07.12.21

Vánoční dárkový průvodce: jedinečné nápady pro celou rodinu

Sváteční sezóna je za dveřmi! A to znamená, že je čas začít přemýšlet, co dát nejbližším pod stromeček. Přes všechnu radost a vzrušení, které svátky přináší, to může být také období plné stresu. Vymýšlet každý rok nové a jedinečné nápady na dárky se může jevit jako nemožný úkol.

15.11.21

5 zábavných koníčků které nevyžadují žádné peníze

Pro mnoho z nás se práce z domova stala novým normálem. Tolik času strávených doma by ale nemělo znamenat, že budete pouze pracovat na Vašem počítači, prohlížet si sociální sítě a koukat na televizi. Pro udržení zdravé rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem je důležité umět se odpojit, trochu relaxovat a užít si Váš volný čas.

22.10.21

Jak se dostat z dluhů: 3 tipy, které fungují

Život s dluhy není snadný. Neschopnost splácet půjčky, nájemné a další účty vám může způsobit vážný finanční stres a také zabránit dosahování cílů, které jsou pro vás skutečně důležité, jako je koupě vlastního bydlení nebo spoření na důchod.

27.09.21

Chytré finanční cíle, které si můžete stanovit

Většina z nás si přeje, aby naše finanční situace byla lepší, než ve skutečnosti je ale většinou nemáme plán, jak toho docílit. Pokud žádný cíl nemáte, je velice jednoduché ztratit zájem a začít utrácet více, než byste měli. To je proč je důležité si nastavit cíl v podobě jasného finančního cíle.

13.09.21

Jak připravit Váš domov na podzim

Je to zase ten čas roku. Děti jdou zpátky do školy, dny se krátí a listy začínají měnit barvu. I když podzim je období, kdy se chodí na procházky v přírodě, také znamená období, kdy člověk tráví spoustu času uvnitř. Pokud jste už nezačali, tak nyní je ideální čas připravit Vaše obydlí pro nastávající chladnější měsíce. I s málo změnami můžete proměnit svůj domov v útulné místo, kde se můžete pohodlně usadit na pohovku a užít si horký šálek čaje.

03.08.21

Creditstar slaví 15. Narozeniny!

Srpen je měsícem oslav jelikož Creditstar překročil důležitý milník. Tento měsíc nám je oficiálně 15 let! Proto není lepší čas než teď se poohlédnout za nějakými našimi úspěchy za posledních 15 let.

28.06.21

Jednoduché způsoby jak ušetřit peníze během léta (a zároveň si ho užít)

Všichni milují léto. Dlouhé slunné dny, výlety a nekonečné grilovačky – všechno toto dělá z léta nejočekávanější čas roku. Nicméně léto může také být jedno z nejdražších období roku. Jak se postupně vše otevírá, tak si chtějí všichni zajít ven a užít si nějakou zábavu. Všechny tyto aktivity však mohou dohromady stát pěkný balík peněz. Takže než si začnete plánovat Vaše letní aktivity, zamyslete se nad tím, jak to může ovlivnit Váš rozpočet.

08.06.21

7 nejlepších míst k cestování toto léto

Zdá se, že po více než roce s COVID-19 je tu světlo na konci tunelu. S rostoucím očkováním a dalšími zeměmi, které znovu otevírají své hranice, se konečně vrací i mezinárodní cestování. Pro řadu z nás to byla dlouhá doba od naší poslední cesty do zahraničí,, takže všichni sníme o odpočinkové dovolené.

05.05.21

15 inspirativních citátů, které každá matka potřebuje slyšet

Věděli jste, že Den matek je třetí nejoblíbenější svátek na světě, hned po Vánocích a Velikonocích? Slaví se ve více než 50 zemích po celém světě, i když ne všude připadá na stejný den. Svoje matky bychom měli samozřejmě uctívat neustále, ale protože „oficiálně“ máme jen jeden den, je nyní ideální příležitost uznat sílu a odolnost těchto výjimečných žen.

01.04.21

5 bezpečných a slavnostních způsobů, jak oslavit velikonoce

Velikonoce už jsou opravdu za dveřmi! Venku se konečně otepluje, stromy začínají kvést a spousta lidí se připravuje na oslavu svátečního víkendu. I když se letos všechno trochu liší od toho, na co jsme byli zvyklí, nenechte si tím pokazit zábavu. Přichází ideální příležitost ke strávení společného času s rodinou, rozmazlovaní se spoustou tradičních dobrot a zlepšení nálady. Existuje spousta velikonočních her a aktivit, které si můžete užít se svými blízkými, a přitom zůstat v bezpečí a společensky se distancovat.

26.03.21

Pět užitečných nápadů na přivýdělek, se kterými můžete začít ještě dnes

Šíření koronaviru zasáhlo téměř všechny země na světě. Téměř každý zažil finanční dopad pandemie. Mnoho z nás muselo upravit svůj způsob práce či se dokonce potýká s propouštěním nebo snížením platu.

19.03.21

Tipy na workout: Jak si během karantény udržet zdraví

Karanténa je zpět

Milí nadšenci aktivního životního stylu, vsadím se, že tvrdě pracujete na tom, abyste měli na červen a červenec 2021 krásnou letní postavu. I když je také možné, že jste právě začali znovu hledat svůj rytmus a postupně zvyšovat intenzitu při dosahování každodenních fitness cílů. Mohlo se bohužel stát i to, že přechodné uzavření fitness center některé z vás demotivovalo nebo rozladilo. Ať je to tak či onak, chceme s vámi sdílet pár tipů na různé způsoby, jak zůstat aktivní a neutratit za to balík.

05.03.21

Stručná historie některých úspěchů, o které se zasloužily ženy

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké jsou největší úspěchy žen všech dob? Historie od starobylých časů do současnosti viděla mnoho silných a mocných žen. Bez příspěvku každé z nich by svět byl jiným místem než je dnes. Na oslavu Mezinárodního dne žen a všech úžasných dam kolem nás jsme vybrali některé z mnoha neuvěřitelných věcí, které se ženám povedly. Od první ženské gynekoložky po nositelku Nobelovy ceny míru – osobnosti, které rozhodně v historii zanechaly svou stopu.

25.02.21

Nakupujte chytře: jednoduché tipy, které musí každý znát

Spoustě z nás zabírají nákupy velkou část našeho měsíčních rozpočtu. Utrácení peněz je něco, čemu se v zásadě nevyhneme. Co však udělat můžeme, je naučit se, jak peníze utrácet rozumně a stát se chytrými nakupujícími. Kde začít? Chytré nakupování není ve skutečnosti vůbec náročné. Vše, co musíte udělat, je plánovat dopředu, udělat si průzkum a být trpělivý.

02.02.21

10 Nápadů na valentýnský dárek pro naše blízké

Nyní, když jste našli ty nejlepší vánoční dárky, je čas obrátit pozornost směrem k Valentýnu.

I když je pravda, že důležitým lidem v našem životě bychom měli projevovat uznání neustále, Den svatého Valentýna je ideální příležitostí, jak zdůraznit jejich výjimečnost. Všichni víme, že najít perfektní dárek může být někdy docela nervydrásající záležitost. Proto jsme trochu přemýšleli za vás. Ať už hledáte něco romantického, veselého, nebo jen praktického, máme několik nápadů, které určitě zaujmou. Od klasických dárků po jedinečnější – určitě najdete něco pro každého.

19.01.21

Pět výmluv o šetření peněz, kterých je v roce 2021 potřeba se zbavit

Přistihnete se někdy při tom, že si hledáte výmluvy, proč nešetřit peníze? No, to nejste jediní. Můžete zkrátka čekat a doufat, že brzy vyhrajete v loterii, ale to pravděpodobně není nejlepší plán. Když přijde na šetření peněz nebo dostávání se z dluhu, je snadné nacházet si výmluvy a své problémy ignorovat. Buďme upřímní, všichni jsme už někdy v životě byli v pokušení vymyslet si důvod, proč nešetřit.

11.03.20

Nejlevnější úvěr: Co vše byste měli vědět, než si půjčíte

Chcete si pořídit něco pro radost a nezbývají vám peníze? Potřebujete nutně vyřešit porouchaný spotřebič a na účtě vám chybí finance na opravu? Pokud se rozhodnete si půjčit, určitě si přečtěte náš článek. Pomůže vám v rozhodování, která půjčka pro vás bude ta nejlepší. Jakým nástrahám se vyhnout při hledání nejlevnějšího úvěru?

04.03.20

Hledáte půjčku bez ručitele? Zkuste online nabídky

Každý občas potřebuje nějaké peníze navíc. Porouchanou pračku, nové vybavení na sport nebo jiné situace pak můžete řešit půjčkou bez ručitele. Online sjednání je rychlé a jednoduché. Jak úvěr funguje a jaké jsou jeho výhody?

26.02.20

Ideální cesta k penězům, když je vaše peněženka prázdná? Vyzkoušejte levné půjčky

V dnešní době už nejsou jediným řešením finanční krize jen bankovní úvěry. I nebankovní instituce nabízejí rychlé a levné půjčky, které vám pomohou překlenout náročné období. Poradíme vám, jak se v nabídkách orientovat a podle čeho poznat tu nejvýhodnější.

19.02.20

Vše, co potřebujete vědět o online úvěru

Dostali jste se do finančních potíží a potřebujete je vyřešit prakticky ihned? Nejvýhodnějším a nejrychlejším řeším pro vás v tomto případě bude půjčka online. Jak ji získat a co všechno byste o ní měli vědět?

12.02.20

Potřebujete peníze okamžitě? Půjčka do 15 minut je tím správným řešením

Rozbitá lednička, zpožděná výplata nebo nutná oprava počítače – v takových případech většinou potřebujeme mít na účtu peníze okamžitě. Ne vždy však máme pro tyto situace dostatečnou finanční rezervu. Pomoci může půjčka do 15 minut, bezpečný způsob, jak získat peníze ihned.

05.02.20

Půjčka ve výši 10 000 Kč – jak ji získat?

Rozbilo se vám auto nebo máte nečekané výdaje v řádech několika tisíců korun, které vám rozhodily měsíční rozpočet? Pokud potřebujete mít peníze k dispozici téměř ihned, může pro vás být spásou rychlá online půjčka.

16.01.20

Potřebujete rychle a pohodlně peníze navíc? Zkuste online půjčku

Rozbilo se vám auto, pračka nebo máte možnost koupit výhodně rodinnou dovolenou? Online půjčka je pohodlným a výhodným způsobem, jak financovat výdaje, na které váš rozpočet není připravený.

09.01.20

4 tipy, jak si v roce 2020 dopřát (téměř) vše, co chcete

Exotická dovolená, rekonstrukce kuchyně nebo nové sportovní vybavení? Potřebovali byste peníze navíc, abyste si mohli tyto radosti dopřát? Nejlepším způsobem samozřejmě je naspořit si na to. Plánovat si rozpočet, snížit zbytečné výdaje a každý měsíc díky tomu něco ušetřit. Ne každý z nás ale zvládne takhle svědomitě nakládat s měsíčním rozpočtem. Máme pro vás tipy, jak získat peníze navíc na svoje radosti, aniž byste rozbíjeli prasátko.

02.01.20

Neodolatelná nabídka first minute dovolené. Jak na ni získat peníze navíc?

V průměru každý desátý Čech si alespoň jednou půjčil na dovolenou. Nejčastěji jsou to lidé ve věku mezi 45 a 53 lety nebo mezi 18 a 26 lety. Vyplatí se to? A jaká půjčka je nejvýhodnější?

31.12.19

Domácí spotřebiče, které vám usnadní život

Práce, děti, domácnost, to vše vyžaduje obrovské nasazení a často nám pak nezbývá volný čas jen pro sebe. Naštěstí technologie jdou stále kupředu a na pomoc si tak můžeme přivolat domácí spotřebiče, které nám starost o domácnost ulehčí.

17.12.19

Jak po Vánocích oživit svůj finanční rozpočet?

Potřebovali byste po svátcích peníze navíc, ale nevíte, jak a kde je získat? Samozřejmě nejlepší variantou je dlouhodobě si spořit a ve finančně náročnějším období pak tuto rezervu využít. Ne každý si však dokáže plánovat rozpočet a svědomitě dávat každý měsíc peníze stranou. Naštěstí pro vás máme tipy, jak těžké povánoční období překlenout.

10.12.19

5 situací, kdy může být online půjčka spásou

Krátkodobé půjčky nemusí být vždy rizikovou službou. Záleží na tom, kdy je využijeme a jak si naplánujeme jejich splácení. V kterých situacích se vyplatí žádost o půjčku zvážit?

03.12.19

Zimní slevy: Jak získat peníze na online nákupy?

Špatně naplánovaný finanční rozpočet, prázdná peněženka po Vánocích, a do výplaty ještě daleko. Situace, v které se někdy ocitl nejspíš každý z nás. Překlenout toto období přitom nemusí být tak těžké. Ať už si chcete v období zimních slev koupit za výhodnější cenu domácí spotřebiče, lyžařskou výbavu nebo něco pro radost, poradíme vám, jak rychle a bezpečně získat peníze na online nákupy.

27.11.19

Jak si zažádat o půjčku do 5 000 Kč? Zvládne to každý

Výplata ještě nepřišla a vy potřebujete zaplatit nenadálé výdaje? Zažádejte o krátkodobou půjčku u nebankovní společnosti. Vyberte si pro sebe ty nejvýhodnější podmínky.

Půjčka na Vánoce? 5 kroků, díky kterým získáte peníze bez rizika

Lámete si hlavu nad tím, jak stanovit finanční rozpočet na prosinec, abyste dopřáli své rodině krásné Vánoce? Sepsali jsme pro vás to nejdůležitější, na co byste se měli zaměřit, než požádáte o půjčku.

Rozdejte opravdovou radost. Tipy na vánoční dárky pro ženy i muže

První známky nejoblíbenějšího (a pro některé i nejstresovějšího) období v roce se plíživě objevují. Vánoce se blíží a my již začínáme vymýšlet, čím bychom obdarovali naše milované. Došla vám inspirace? Načerpejte ji v našem článku.

14.11.19

Jak uhlídat rodinný rozpočet a vyjít s penězi do výplaty?

Občas se zkrátka stane, že s penězi nevyjdeme. Sestavení rodinného rozpočtu je záležitostí maximálně na jedno odpoledne, která vám však pomůže vyhnout se nepříjemným finančním situacím. Přinášíme vám jednoduché tipy, jak si ohlídat své peníze a vystačit s nimi do další výplaty – nebo dokonce i ušetřit.

24.10.19

Půjčka šitá na míru? Získáte ji snadno a rychle

Dostali jste se do finančních potíží a potřebujete je rychle vyřešit? Chcete si udělat radost dovolenou, ale chybí vám peníze? Nebo máte před sebou nabídku, která se neodmítá? Ať tak či onak, nejvýhodnějším řešením je v tomto případě nebankovní půjčka.

18.10.19

Nejlepší alternativa bankovních půjček? Nebankovní úvěr

Půjčka v bance není zdaleka pro všechny přístupná. Pravidla jsou stále přísnější, a mnozí tak na bankovní půjčku nedosáhnou. Nebankovní půjčka je tak alternativou, má mnoho výhod a lze ji zařídit do pár minut z domova. Je ale bezpečná?

14.10.19

Okamžitá půjčka do 5000 korun. Kdy je vhodným řešením?

Myslíte si, že rychlá menší půjčka je riziková? Jsou situace, ve kterých takovou finanční pomoc oceníte. Jaké to jsou? Inspirujte se v našem článku.

10.10.19

4 způsoby, jak si rychle vypůjčit peníze

Výplata je zatím v nedohlednu a vy hledáte způsob, jak si snadno a pohotově zajistit finance na neodkladné výdaje? Pokud nevíte, kudy kam, inspirujte se naším článkem.