Půjčkyproživotní události a drobné nákupy

Půjčka na opravu automobilu

Auto je víc než jen prostředek, jak se dostat z bodu A do bodu B. Je to oáza pohodlí na cestě mezi prací a domovem. Když se porouchá nebo neprojde technickou kontrolou, jste odkázáni na nepohodlnou (a mnohdy nespolehlivou) veřejnou dopravu. Požádejte si u Creditstar o půjčku na opravu automobilu, zavolejte automechanikovi a zanedlouho jste zpět za volantem!

Půjčka na rekonstrukci domu

Dům není nikdy úplně hotový, vždy je co opravovat nebo modernizovat. Možná potřebujete nový kávovar, váš gauč si žádá renovaci nebo by dětský pokoj potřeboval zase jednou vymalovat. Jistě, můžete počkat do příští výplaty. Ale také můžete u Creditstar požádat o půjčku na rekonstrukci domu a vše vyřídit ještě tento týden!

Půjčka na drobné nákupy

Přestala vám fungovat mikrovlnka, potřebujete nové boty nebo se vyskytly jiné nepředvídané menší výdaje, které do výplaty nepočkají? Zažádejte si u Creditstar o půjčku na drobné nákupy a váš problém je vyřešený. A ani nám nemusíte říkat, na co přesně peníze potřebujete.

Půjčka před výplatou

Můžeme být sebezodpovědnější, ale občas nám finanční plánování prostě nevyjde. Potřebujete překlenout pár dní, než vám na účet dorazí výplata? Požádejte si o půjčku před výplatou u nás a můžete opět klidně dýchat.

Půjčka na opravu automobilu

Auto je víc než jen prostředek, jak se dostat z bodu A do bodu B. Je to oáza pohodlí na cestě mezi prací a domovem.

Půjčka na rekonstrukci domu

Dům není nikdy úplně hotový, vždy je co opravovat nebo modernizovat. Možná potřebujete nový kávovar, váš gauč si žádá renovaci nebo by dětský pokoj potřeboval zase jednou vymalovat.

Půjčka na drobné nákupy

Přestala vám fungovat mikrovlnka, potřebujete nové boty nebo se vyskytly jiné nepředvídané menší výdaje, které do výplaty nepočkají?

Půjčka před výplatou

Můžeme být sebezodpovědnější, ale občas nám finanční plánování prostě nevyjde.

Proč Creditstar?

Zákazníci se obrací na Creditstar, když potřebují důvěryhodného poskytovatele půjček, přátelskou podporu a rychlé vyřízení žádosti.

30 minut

Nejlepším způsobem, jak vybudovat důvěru, je prostřednictvím rychlosti. V Creditstar obvykle převádíme peníze na váš účet do 30 minut.

365 dní v roce

Náš tým zákaznických služeb je dostupný 365 dní v roce. Jsme tu pro vás kdykoli, když potřebujete probrat své finance.

Milion zákazníků

Od uvedení na trh v roce 2006 vydala Creditstar Group přes 300000 úvěrů více než milionu registrovaných zákazníků.