O Creditstar

Výhodné krátkodobé půjčky s transparentními podmínkami

Creditstar Czech s.r.o. je součástí Creditstar Group, mezinárodní skupiny zabývající se finančními technologiemi, která má více než 15 let zkušeností s poskytováním spotřebitelských úvěrů. Od roku 2006 přinášíme na trh výhodné a flexibilní produkty, které jsou snadno dostupné stovkám tisíců lidí.

Naším cílem je poskytovat co nejjednodušší a nejsrozumitelnější služby. Pokud jde o náklady, jsme vždy přímí a otevření, takže se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků. Proces žádosti je u nás kompletně online, což znamená, že si můžete podat žádost o úvěr kdykoli a kdekoli.

Zákazníci jsou pro nás důležití. Udržujeme vztahy s klienty pozitivně laděné, přátelské a zdvořilé. Chceme být poskytovatelem služby, na kterého se naši zákazníci mohou spolehnout a kterému důvěřují.

My v Creditstar chceme lidem usnadnit život tím, že jim poskytujeme férové a poctivé finanční služby.

Bezpečnost

Důvěryhodný poskytovatel půjček s více než 15 lety zkušeností.

Transparentnost

Vždy s námi máte jasno, a víte tak přesně, co dostáváte.

Jednoduchost

Žádné papírování nebo komplikované postupy.

Zodpovědné úvěrování

Zodpovědnost při poskytování úvěrů je jedním z hlavních pravidel společnosti Creditstar. Svým klientům pomáháme vyřešit momentální nerovnováhu v osobních financích, půjčky ale poskytujeme jen tehdy, když jsme si jistí, že se klient nedostane do problémů se splácením.

Dále naleznete přehled všech zásad, kterých se držíme při půjčování a obchodování.

Poskytujeme půjčky zodpovědným způsobem

Proto využíváme příslušné úvěrové registry a zkoumáme bankovní výpisy našich zákazníků. Naše vyspělá technologie pro analyzování rizik a rozhodování nám umožňuje rychle a zodpovědně rozhodovat o půjčkách v souladu s právními předpisy. O našem rozhodnutí informujeme zákazníky obratem.

Podporujeme klienty, kteří mají problémy se splácením

Vždy nabádáme klienty ve finančních problémech, aby nás kontaktovali. Nabízíme jim půjčku a dluhové poradenství zdarma. Abychom se potkali napůl cesty, zřekli jsme se pokut a nabídli cenově dostupnější podmínky refinancování.

Nabízíme své produkty zodpovědným způsobem

Vždycky, když nabízíme naše produkty, držíme se legislativních a etických postupů a jednáme čestně. Klademe důraz na to, aby byl klient ještě před podáním žádosti vždy informován o všech nákladech a poplatcích. Neustále zlepšujeme postupy úvěrové analýzy a aktualizujeme informace o klientech týkající se jejich schopnosti splácet.

Důrazně svým klientům doporučujeme, aby se předtím, než si vezmou půjčku, seznámili se všemi z toho plynoucími závazky a důkladně je zvážili. Jasně informujeme naše klienty, aby požádali o půjčku pouze v případě, že si pozorně přečetli podmínky a jsou si jisti, že jsou schopni plnit své závazky vůči poskytovateli půjčky.

V Creditstar vnímáme jako svůj závazek dbát na zodpovědné poskytování úvěrů. Řídíme se striktními, podrobnými a rozumnými kritérii úvěrového procesu, včetně hodnocení rizik úvěrů, kontroly v registru dlužníků a ověření dostatečnosti příjmů.

Činnost Creditstar je regulována Českou národní bankou. Oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru Creditstar získala dne 17.05.2018.

Děláme vše pro maximální transparentnost našich služeb: Všechny informace o našich produktech a cenách jsou dostupné na našich webových stránkách.

Přes milion zákazníků

15+ let fungování

8 evropských zemí