03.08.2021

Creditstar slaví 15. Narozeniny!

Srpen je měsícem oslav jelikož Creditstar překročil důležitý milník. Tento měsíc nám je oficiálně 15 let! Proto není lepší čas než teď se poohlédnout za nějakými našimi úspěchy za posledních 15 let.

Creditstar byl založen v roce 2006 v Estonsku pro účet poskytování jednoduchých, flexibilních a transparentních finančních služeb pro všechny. Aby jsme umožnili jednoduchý přístup k naším produktům statisícům klientům, používáme automatizované procesy, algoritmy a datovou analýzu. Dnes operujeme v osmi zemích po celé Evropě: Estonsko, Finsko, Česká republika, Polsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko a Dánsko.

V Creditstaru se neustále snažíme poskytovat našim klientům nejlepší možné služby. Chceme být poskytovatel, kterému klient může věřit a důvěřovat. V současné době máš tým má přes 135 zkušených profesionálu z více než 30 zemí. Věříme, že naši zaměstnanci zajišťují efektivní komunikaci a dobře rozumí našim klientům na všech našich trzích.

Jeden z našich hlavních cílů je vybudování dlouhotrvajících vztahů s našimi klienty. To je proč neustále pracujeme na vylepšování našich produktů a objevování nových způsobů jak vytvářet hodnotu pro naše klienty.

Čtěte dál a zjistěte největší momenty Credistaru za posledních pár let.

  • V roce 2016 Creditstar Group získalo uznání od European Business Awards. Tato soutěž je jedna z největších a nejdéle běžících firemních soutěží. Více než 33 000 firem z 34 zemí se zúčastnilo a Creditstar se dostal do skupiny 110 finalistů.
  • V červnu 2017. Creditstar byl nominován pro ocenění v soutěži European Fintech Awards do jejich FinTech 100 seznamu. Tento seznam je vytvářen jak veřejného hlasování a odborného posouzení.
  • V roce 2018 Inc 5000 nás uznalo jako jedna z nejrychleji rostoucích firem v Evropě. Creditstar byl jeden z mála finančních firem které se dostaly na tento seznam. Jsme hrdí na to, že můžeme být ve společnosti s firmami jako je Facebook, Microsoft, Oracle a další.
  • V dubnu 2019 začal Creditstar operovat na Dánském trhu.
  • V srpnu 2019 byl Creditstar vybrán jako národního výherce během European Business Awards 2019.
  • V únoru 2020 jsme překročili jeden milion uživatelů našich služeb. Je to úspěch na který jsme obzvláště hrdí jelikož to ukazuje, že vytváříme službu kterou tolik uživatelů rádo používá.
  • V únoru 2021 byla estonská pobočka Creditstaru  uznána jako Estonian Gazelle TOP firma.
  • V květnu 2021 jsme požádali o specializovanou bankovní licenci. Tato licence by nám umožnila poskytovat skoro všechny bankovní služby v EU/EEA a ulehčilo by nám to vydávání nových produktů.

Tyto úspěchy by nebyly možné bez důvěry našich klientů. U příležitosti našeho výročí a jako poděkování Vám, našim klientům jsme připravili několik překvapení pro Vás během celého sprna!