Zodpovědné úvěrování

Je to jedno ze základních klíčových slov pro operace společnosti Creditstar. Naše flexibilní úvěrová služba umožňuje klientům kontrolovat své cash-flow, a to i v případě, že jejich vlastní zdroje pomalu docházejí. Nicméně půjčku poskytujeme pouze tehdy, jsme-li si jistí, že je klient schopný ji splácet.

Zaručujeme, že jednáme zodpovědně a snažíme se co nejvíce naplňovat očekávání našich klientů a společnosti. Dále je přehled všech zásad, kterých se držíme při půjčování a obchodování.

Poskytujeme půjčky zodpovědným způsobem

Proto využíváme příslušné úvěrové registry a zkoumáme bankovní výpisy našich zákazníků. Naše vyspělá technologie pro analyzování rizik a rozhodování nám umožňuje rychle a zodpovědně rozhodovat o půjčkach v souladu s právními předpisy. O našem rozhodnutí informujeme zákazníky obratem.

Nabízíme své produkty zodpovědným způsobem

Vždycky, když nabízíme naše produkty, držíme se legislativních a etických postupů a jednáme čestně. Snažíme se maximálně ujistit, že klient je důkladně informován o nákladech na půjčku a poplatcích za služby před podáním žádosti. Neustále zlepšujeme postupy úvěrové analýzy a aktualizujeme údaje klientů ohledně schopnosti splácet.

Podporujeme klienty, kteří mají problémy se splácením

Vždy nabádáme klienty ve finančních problémech, aby nás kontaktovali. Nabízíme jim půjčku a dluhové poradenství zdarma. Abychom se potkali napůl cesty, zřekli jsme se pokut a nabídli cenově dostupnější podmínky refinancování.

Zodpovědné úvěrování

Důrazně našim klientům doporučujeme, aby zvážili a pochopili závazky, které jim plynou, když si vezmou půjčku. Jasně informujeme naše klienty, aby požádali o půjčku pouze v případě, že si pozorně přečetli podmínky a jsou si jisti, že jsou schopni plnit své závazky vůči poskytovateli půjčky.

×