07.12.2021

Vánoční dárkový průvodce: jedinečné nápady pro celou rodinu

Sváteční sezóna je za dveřmi! A to znamená, že je čas začít přemýšlet, co dát nejbližším pod stromeček. Přes všechnu radost a vzrušení, které svátky přináší, to může být také období plné stresu. Vymýšlet každý rok nové a jedinečné nápady na dárky se může jevit jako nemožný úkol.

Abychom vám trochu usnadnili život, dali jsme dohromady seznam těch nejlepších vánočních dárků, kterými uděláte dojem na kohokoli ve vaší rodině.

Čtečka Kindle

Čtečka Kindle

Kindle je nápaditý dárek pro každého, kdo rád čte. Umožňuje vám schraňovat všechny své oblíbené knihy na jednom místě a užívat si čtení, ať jste kdekoli – doma, v parku nebo v letadle. V roce 2021 představila společnost Amazon poprvé po dlouhých letech novou verzi čtečky Kindle. Ta je zcela voděodolná, její baterie vydrží až 10 týdnů, a může se pochlubit úložištěm o velikosti 8 GB, jež pojme tisíce knih.

Chytré hodinky

Chytré hodinky

Chytré hodinky jsou skvělou volbou pro každého milovníka fitness a technologií. Je to dárek, který kombinuje spoustu věcí najednou: je to pěkný doplněk, ideální pro sledování vašich fitness a zdravotních cílů, ale lze jej použít také jako digitální peněženku. Možností je mnoho a každý si může najít něco, co vyhovuje jeho rozpočtu a očekávání. Nejoblíbenějšími chytrými hodinkami jsou v současnosti Apple Watch Series 7 a Samsung Galaxy Watch 4.

Stojan na klín pro práci z domova

Znáte někoho, kdo rád pracuje z domova? Jednou z nejlepších věcí na práci na dálku je, že nemusíte trávit celý den sezením u stolu. Stojan na klín usnadňuje práci kdykoli a kdekoli – na pohovce, v posteli nebo na balkoně. Navíc je to velmi cenově dostupný vánoční dárek, protože ceny začínají od pouhých 600 korun.

Měsíční lampa

Měsíční lampa

3D měsíční lampa je jedinečný a kouzelný dárek, který rozzáří každou místnost. Má dálkové ovládání, které umožňuje přepínat mezi mnoha různými barvami. Lampa je zcela bezdrátová, takže ji lze snadno přemisťovat a dobíjet pomocí USB kabelu. Jedná se o zábavný dárek pro děti nebo jakékoli fanoušky astronomie, kteří jsou vám blízcí.

Kapesní tiskárna na fotky

Většina z nás mnoho času prohlížením obrázků, které máme na svých chytrých telefonech, netráví. A to znamená, že všechny tyto skvělé vzpomínky se časem vytrácí. S tiskárnou fotek pro chytré telefony můžete snadno vytisknout své oblíbené fotografie a umístit je na zeď, na ledničku nebo do rámečku. Tato tiskárna je tak malá, že se pohodlně vejde do kapsy a umožní vám tisknout fotografie, ať jste kdekoli.

Župan

Župan

Hledáte něco pohodlného a přitom praktického? Ať už nakupujete pro svou maminku, nejlepší kamarádku nebo partnerku, je to bezpečná volba, kterou si každá z nich zamiluje. V době, kdy teploty začaly klesat a kdy lidé tráví více času uvnitř, zajistí příjemný župan teplo a pohodlí.

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka jsou nutností pro každého milovníka hudby. Bez ohledu na věk nebo poslechové preference by každý pod vánočním stromečkem rád našel kvalitní sluchátka s bluetooth připojením. Je to skvělý dárek pro někoho, kdo dojíždí do práce, tráví hodně času v posilovně nebo jen rád poslouchá hudbu doma, aniž by přitom rušil lidi kolem sebe.

Cestovní termoska s ovládáním teploty

Cestovní termoska s ovládáním teploty

Znáte milovníka kávy nebo čaje? Cestovní termoska s ovládáním teploty udrží Vaší kávu horkou a smoothies a chlazené nápoje studené. Můžete si vybrat požadovanou úroveň tepla a hrnek udrží váš nápoj přesně na této teplotě po dobu až 4 hodin.

A to je to! Inspirujte se těmito jedinečnými nápady na dárky a udělejte svátky pro své blízké ještě výjimečnější než kdy předtím.

Potřebujete pomoci s financováním Vašich vánočních plánů? Podívejte se na své možnosti na Creditstar.