23.08.2019

Proč si pro rychlou půjčku přes internet vybrat právě Creditstar?

Přemýšlíte o krátkodobé půjčce, která vám pomůže s aktuálními platbami nebo s vyřízením dovolené?  Už se nemusíte zabývat tím, že svou vysněnou dovolenou odložíte nebo že se objeví nečekané výdaje. S krátkodobou půjčkou to vyřešíte hned a bez zbytečných komplikací.

Proč říct ano krátkodobé půjčce?

  • Snadné vyřízení žádosti během pár minut
  • Sjednání rychlé půjčky přes internet z pohodlí domova
  • Sami si nastavíte výši půjčky
  • Sami vyberete dobu splácení – až do tří měsíců
  • Oboustranná důvěra ověřením identity


Důvod využití není podstatný

Jedná se o neúčelový úvěr, to znamená, že nemusíte udávat důvod vlastního využití zapůjčeného obnosu. Potřebujete zaplatit vybavení na kroužek pro vaše dítě? Hledáte ideální dovolenou pro celou rodinu? Přišly nečekané výdaje, které nejdou odložit? Pokud si nejste jistí, jak postupovat, nechte si poradit.

První půjčka je bez úroků  

Krátkodobá první půjčka vám pomůže s aktuální situací, ať už řešíte cokoliv. V tomto případě si snadno sjednáte částku až do výše 7 000 Kč. Výhodou je, že splatíte skutečně jen to, co si vypůjčíte, a ani o korunu víc. U první půjčky do výše zmíněné částky neřešíte žádné úroky.

Lze ji vyřídit opakovaně

Hlavní předností je, že po spolehlivém splacení první půjčky máte daleko více možností. Nyní se vám, jako ověřeným plátcům, navyšuje limit půjčky až do výše 19 000 korun. Pamatujte jen, že musíte mít nejprve vyřešené veškeré stávající úvěrové závazky. Ihned potom můžete vyřídit žádost o novou půjčku přes váš uživatelský účet.

Půjčku snadno vrátíte i předčasně

Jak už bylo zmíněno výše, sami rozhodujete o délce splacení, kterou si libovolně nastavíte na období 30, 60 i 90 dnů už při žádosti. Na splácení ale nemusíte nutně čekat. Půjčku můžete jednorázově splatit i předčasně, bez ohledu na nastavení své doby splatnosti.

Sankcí se bát nemusíte

Nemějte obavy, že byste prošvihli limit pro dobu splatnosti a naskočil by vám tak dluh o úroku z prodlení. Před uplynutím lhůty vám přijde e-mail a SMS, abyste měli naprostou jistotu včasného vyřízení. Navíc si vše sami a s přehledem můžete kontrolovat přes internet ve svém uživatelském účtu, který si založíte při počáteční registraci.


Využijte nabídku prodloužení

Pokud se bojíte, že nestihnete svou částku splatit včas, využijte možnost prodloužení půjčky. Tu můžete protáhnout až o měsíc. A jak to provést? Přihlaste se do svého uživatelského účtu a zažádejte o prodloužení. Poté uhraďte poplatek za prodloužení do pěti dnů od podání této žádosti a vše je vyřízené.

Vše vyřizujete online

Jak už bylo několikrát zmíněno, všechno vyřizujete online z pohodlí domova. Ať už řešíte první žádost, další půjčku nebo prodloužení, snadno to sjednáte přes internet. Na pobočku vůbec nemusíte chodit. Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit také telefonicky na zákaznický servis.

Bezpečnost je zásadní  

Bezpečnost by měla být vždy tím primární. Proto je nutné ověřit identitu klienta.
Na stanovená kritéria se klade důraz u každého klienta, který zažádá o půjčku – musí být plnoletý, mít trvalý pobyt v ČR, osobní bankovní účet na své jméno a pravidelný příjem. Jestli tyto body splňujete, můžete zažádat o půjčku. Během ověřování ještě projdete kontrolou úvěruschopnosti a úvěrových podvodů. Tohle všechno nezabere víc než pár minut.

Když si nejste jistí

Pokud jste si to s půjčkou nakonec rozmysleli, máte možnost do 14 dnů odstoupit, a to bez udání důvodu a bez smluvní sankce. Stačí, když do měsíce uhradíte zpět vypůjčené peníze i s úrokovou sazbou za období poskytnutí půjčky.