Výhodné krátkodobé půjčky s transparentními podmínkami

Creditstar nabízí finanční služby dostupné soukromým osobám prostřednictvím erudovaného a přátelského zákaznického servisu.

Působíme jako mezinárodní skupina od roku 2006 a přinesli jsme na trh finanční produkty, které jsou výhodné, flexibilní a jednoduše srozumitelné a splňují očekávání a potřeby našich klientů.

Chceme, aby služby naší společnosti Creditstar zjednodušily lidem jejich každodenní život. Naši klienti se na nás mohou spolehnout, když potřebují jednoduchou a transparentní krátkodobou finanční pomoc. Naše vztahy s klientem vedeme v pozitivní atmosféře, v přátelském a zdvořilém duchu. A chceme být poskytovatelem služeb, kterému budou klienti nejen důvěřovat, ale budou ho mít skutečně rádi.

 

Naše půjčky

Nezajištěné krátkodobé půjčky nabízíme kvalifikovaným klientům prostřednictvím jednoduchého a rychlého procesu podávání žádosti. Naše půjčky jsou k dispozici na období od 5 do 30 dnů. Poprvé si vypůjčitel může požádat až o 12 000 Kč, ale díky včasným splátkám je klient schopný navýšit částku své půjčky maximálně na 25 000 Kč.

Jak to funguje

Zodpovědné úvěrování

Naši službu je třeba předávat s velkou celistvostí. Snažíme se maximálně splňovat očekávání všech zúčastněných stran. Zavázali jsme se k odpovědnému úvěrování a dodržujeme přísná, detailní i praktická kritéria při zpracovávání půjčky, včetně využívání kreditního skóre, kontroly kreditních referenčních agentur a dostatečného ověřování příjmu.

Principy zodpovědného úvěrování
 

Údaje o společnosti Creditstar

Mezinárodní účast a služby
×