02.01.2020

Neodolatelná nabídka first minute dovolené. Jak na ni získat peníze navíc?

V průměru každý desátý Čech si alespoň jednou půjčil na dovolenou. Nejčastěji jsou to lidé ve věku mezi 45 a 53 lety nebo mezi 18 a 26 lety. Vyplatí se to? A jaká půjčka je nejvýhodnější?

Proč se first minute vyplatí?

Levné půjčky na dovolenou jsou všude, kam se podíváte. Češi si rok od roku dopřávají dražší dovolené. Letecká doprava, exotické destinace, all inclusive stravování a vícehvězdičkové hotely dnes při výběru zájezdu pro většinu rodin patří mezi důležité faktory. Pokud se ani vy během dovolené nechcete uskromňovat, ale naopak si chcete dopřát si něco navíc, pořiďte si dovolenou s předstihem. First minute nabídky jsou často nejen cenově výhodnější, ale mají i celou řadu bonusů, jako je například pobyt pro dítě zcela zdarma.

Má smysl brát si půjčku na dovolenou?

Narazili jste na lákavou nabídku first minute zájezdu, ale do výplaty je ještě daleko? Levné půjčky mohou být v tomto případě ideálním řešením. Při jejich výběru je ale potřeba, abyste byli obezřetní. K výhodné ceně dovolené si nezapomeňte vždy připočíst i to, na kolik vás vyjde zaplacení úroků a poplatků za samotnou půjčku. Krátkodobé půjčky však nemusí být vždy rizikové. Záleží na tom, u koho si půjčíte a jak si naplánujete splácení.

Některé nebankovní instituce nabízejí online půjčky bez úroků a zcela zdarma. V takovém případě se nákup dovolené vyplatí i navzdory tomu, že se krátkodobě zadlužíte. Nejlepším řešením samozřejmě je odkládat si každý měsíc něco stranou a mít tak na dovolenou naspořeno s předstihem, ale to se nedaří úplně všem.

Půjčte si online

První online půjčka v Creditstar je zcela zdarma. Nemusíte tak mít strach, že se nákupem dovolené zadlužíte zbytečnými poplatky navíc. Splatíte jen tolik, kolik si skutečně půjčíte. Splátky si můžete rozvrhnout na období od 5 dnů až do 3 měsíců, přičemž jejich výši přizpůsobíte na míru svému rozpočtu. Půjčku na first minute zájezd tak můžete mít splacenou dávno předtím, než na vysněnou dovolenou vyrazíte.

Jak postupovat u první nebankovní půjčky?

Celý proces sjednání první nebankovní půjčky vám nezabere více než 15 minut. Spočívá v několika snadných krocích:

  1. Vyberte si typ krátkodobé půjčky.
  2. Zaregistrujte se a vyplňte nezbytné údaje.
  3. Vyčkejte na dokončení procesu ověřujícího vaši totožnost a schopnost splácet.
  4. Potvrďte žádost. Peníze vám budou připsány na účet během několika málo minut.

U opakované půjčky se pak stačí jen přihlásit do svého klientského účtu, kde o půjčku zažádáte pár kliknutími. Peníze máte na účtu téměř ihned. Bezúčelové půjčky se hodí nejen na nákup dovolené, ale třeba i na pokrytí nečekaných výdajů.

V případě, že narazíte na neodolatelnou nabídku, ale finance z rodinného rozpočtu vám na její nákup v tuto chvíli nestačí, je půjčka na dovolenou skvělá věc. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že dovolená je něco, bez čeho se lze obejít. Proto je na místě se v nárocích na ni uskromnit. Přestože jsou akce a půjčky atraktivní a výhodné, vždy zvažte, zda vám podobná půjčka až příliš nezasáhne do vašeho rozpočtu.