23.08.2019

Jednoduchý návod, jak si vyřídit půjčku do 24 hodin

V životě jsou chvíle, kdy sice potřebujete peníze navíc, ale nejraději byste přeskočili veškeré formality týkající se vyřizování půjček a peníze na účtu měli ihned. A právě v těchto situacích vám nejlépe poslouží půjčka do 24 hodin. Přinášíme vám srozumitelný návod, jak si ji u nás jednoduše vyřídit a získat peníze již do druhého dne.

Snadnost a rychlost vyřízení půjčky do 24 hodin oceníte zejména ve více i méně krizových situacích, které mohou potkat každého z nás. Může se jednat o poslední den před výplatou, která se navíc může nečekaně opozdit. Nebo o nenadálé výdaje, kdy vám zničehonic doslouží telefon, počítač nebo se stane havárie v domácnosti. Žádná situace ovšem není tak neřešitelná, jak se na první pohled může zdát. Stačí pouze vědět, jak v takové chvíli postupovat:

 1. K vyřízení půjčky budete potřebovat pouze pár desítek minut času a v případě, že jste u nás poprvé, pak také průkaz totožnosti. Vše vyřizujete z pohodlí domova.
 2. Abyste si půjčku do 24 hodin mohli vyřídit, musíte u nás mít vytvořený uživatelský účet. Neděste se však složitých procesů, registrace na našem webu slouží především k propojení a k usnadnění počátečního procesu žádosti o půjčku a nezabere vám více než 10 minut. Stačí pouze kliknout na tlačítko „Zaregistrovat se“ a připravit si svůj průkaz totožnosti – buď občanský průkaz anebo povolení k trvalému pobytu.
 3. Ještě předtím, než podáte žádost o půjčku, ujistěte se, že splňujete podmínky k získání půjčky. Ty jsou následující:
  1. Je vám více než 18 let
  2. Máte trvalý pobyt v ČR
  3. Vlastníte bankovní účet na své jméno
  4. Máte pravidelný příjem
  5. Úspěšně projdete kontrolou úvěruschopnosti a kontrolou úvěrových podvodů
 4. Pokud splňujete podmínky výše, zvolíte si specifika půjčky. Jako nový uživatel si u nás můžete půjčit až 7 000 Kč, a to na období 5 až 30, 60 nebo 90 dní. V případě, že jste pravidelným zákazníkem, si u nás můžete půjčit až 19 000 Kč.
 5. Jakmile si vyberete výši půjčky, jednoduše klikněte na tlačítko „Zažádat“.
 6. V dalším kroku se s vámi spojí náš operátor a probere s vámi detaily žádosti. V rámci přezkoumání žádosti se v některých případech stává, že vás dodatečně požádáme o zaslání dokladů jako například kopie vašeho dokladu totožnosti, dokladu potvrzujícího adresu bydliště či výpisu z bankovního účtu za posledních 3-6 měsíců.
 7. Po schválení půjčky obdržíte peníze na svůj účet. Samotná transakce trvá většinou zhruba 15 minut, vždy záleží na podmínkách dané banky. Pro urychlení převodu doporučujeme žádat o půjčku ve všední den.

Zřejmě největší výhodou půjčky do 24 hodin je, že na rozdíl od běžných půjček si ušetříte zdlouhavého papírování. Mnohdy se totiž půjčení peněz neobejde bez potvrzení od zaměstnavatele nebo přiznání k dani z příjmu fyzických osob.

Žádost o rychlou půjčku navíc vyřídíte online, takže nemusíte nikam chodit. Možná vás také zajímá, zda se u takto rychlých půjček nějak liší úroková sazba. Neliší. Naše půjčky mají pevně danou úrokovou sazbu a ta se nemění.