Vzít si krátkodobou půjčku od Creditstar

Zde je vše, co je třeba vědět o našem rychlém a jednoduchém výpůjčním procesu, o splácení a prodloužení půjčky.

Pokud potřebujete krátkodobou finanční pomoc, Creditstar je tady, aby Vám nabídl jednoduché a transparentní řešení. Půjčku je možné získat následujícím způsobem:

 • 1 Zvolte podrobnosti Vaší půjčky

  Pokud splňujete podmínky poskytnutí půjčky a u společnosti Creditstar si půjčujete poprvé, můžete podat žádost o půjčku ve výši až 12 000 Kč, a to na období 5 až 30, 60 nebo 90 dní. Prostě si jen vyberte a klikněte na tlačítko Zažádat.

 • 2 Zaregistrujte se v průběhu první žádosti o půjčku

  Zjišťujeme vaše osobní data za účelem registrace vašeho uživatelského účtu. Poté budete moci detaily vaší žádosti o půjčku zkontrolovat ještě jednou a změnit je, pokud si budete přát.

 • 3 Proces ověřování totožnosti a kontroly schopnosti splácet

  Abychom mohli zajistit pro Vás bezpečnou službu, potřebujete ověřit svou identitu během registrace na našich stránkách a úspěšně projít kontrolou úvěruschopnosti.

 • 4 Potvrd'te žádost

  Jakmile dokončíte a podáte formulář žádosti, bude tato žádost zaslána k našemu přezkoumání. Náš operátor se s Vámi spojí a zeptá na detaily Vaší žádosti. V některých případech je možné, že pro ověření Vaší úvěruschopnosti Vás dodatečně požádáme o zaslání dokladů, zejména kopie Vašeho dokladu totožnosti, dokladu potvrzujícího, že bydlíte na adrese, již jste napsali do registračního formuláře, výpisu z Vašeho bankovního účtu za posledních 3-6 měsíců nebo potvrzení o výši příjmu.

Žádost schválena

Žádost schválena

Jakmile schválíme vaši žádost o půjčku, trvá to obvykle 15 minut, než vám pošleme peníze.

×