Vzít si krátkodobou půjčku od Creditstar

Zde je vše, co je třeba vědět o našem rychlém a jednoduchém výpůjčním procesu, o splácení a prodloužení půjčky.

První půjčka

Pokud potřebujete krátkodobou finanční pomoc, Creditstar je tady, aby Vám nabídl jednoduché a transparentní řešení. Půjčku je možné získat následujícím způsobem:

1. Zvolte podrobnosti Vaší půjčky

Pokud splňujete podmínky poskytnutí půjčky a u společnosti Creditstar si půjčujete poprvé, můžete podat žádost o půjčku ve výši až 12 000 Kč, a to na období 5 až 30, 60 nebo 90 dní. Prostě si jen vyberte a klikněte na tlačítko Zažádat.

2. Zaregistrujte se v průběhu první žádosti o půjčku

Zjišťujeme vaše osobní data za účelem registrace vašeho uživatelského účtu. Poté budete moci detaily vaší žádosti o půjčku zkontrolovat ještě jednou a změnit je, pokud si budete přát.

3. Proces ověřování totožnosti a kontroly schopnosti splácet

Abychom mohli zajistit pro Vás bezpečnou službu, potřebujete ověřit svou identitu během registrace na našich stránkách a úspěšně projít kontrolou úvěruschopnosti.

4. Potvrd’te žádost

Jakmile dokončíte a podáte formulář žádosti, bude tato žádost zaslána k našemu přezkoumání. Náš operátor se s Vámi spojí a zeptá na detaily Vaší žádosti. V některých případech je možné, že pro ověření Vaší úvěruschopnosti Vás dodatečně požádáme o zaslání dokladů, zejména kopie Vašeho dokladu totožnosti, dokladu potvrzujícího, že bydlíte na adrese, již jste napsali do registračního formuláře, výpisu z Vašeho bankovního účtu za posledních 3-6 měsíců nebo potvrzení o výši příjmu.

Žádost schválena

Jakmile schválíme vaši žádost o půjčku, trvá to obvykle 15 minut, než vám pošleme peníze.

 

 

Opakované výpůjčky

Pokud žádáte o po sobě jdoucí půjčku, postup je stručnější. V závislosti na Vašem klientském statusu si budete moci půjčit až 25 000 Kč. Nicméně na každou žádost nahlížíme individuálně:

1. Zvolte podrobnosti Vaší půjčky

Jelikož již u nás máte vytvořen uživatelský účet, nemusíte znova vyplňovat registrační formulář. Požádejte o krátkodobou půjčku buď z domovské stránky a přihlaste se nebo eventuálně se nejdříve přihlaste na svůj uživatelský účet a podejte žádost odtud. Mějte na paměti, že pokud žádáte o půjčku opakovaně, musíte si být jistí, že jste splatili veškeré Vaše stávající úvěrové závazky.

2. Potvrd’te žádost

Vaše žádost o opakovanou půjčku bude posouzena podobně jako v případě Vaší první půjčky. V některých případech Vás můžeme požádat o doložení dokladů stejného druhu jako u první půjčky a to za účelem posouzení Vaší úvěruschopnosti. Jako zodpovědný poskytovatel úvěrů Vám Creditstar nemůže garantovat opakované schválení, a to i přesto, že jste využili naše služby již dříve.

Žádost schválena

Jakmile schválíme vaši žádost o půjčku, trvá to obvykle 15 minut, než vám pošleme peníze.

Splátky

Díky včasným splátkám budete mít možnost zvýšit částku půjčky, o kterou můžete žádat, pokud budete potřebovat naše finanční služby příště.

Abychom Vám to připomněli s předstihem, pošleme Vám e-mail a textovou zprávu pár dní před termínem splatnosti Vaší splátky. Vždy si můžete zkontrolovat potřebné informace o platbě a termínech splatnosti, když se přihlásíte na svůj uživatelský účet na naší webové stránce.

Prodloužení

Prodloužení půjčky by pro Vás mohla být alternativa, pokud se domníváte předem, že nebudete moci uhradit původní splátku v daném termínu splatnosti.

Creditstar povoluje prodloužit půjčku na období od 5 do 30 dní, počítáno ode dne termínu splatnosti Vaší půjčky nebo splátky. Prodloužení musí být aktivováno úhradou příslušného poplatku nejpozději do 30 dní po termínu splatnosti. Výše poplatku za prodloužení na požadované období je stejná jako výše poplatku za poskytnutí Vaší půjčky na totéž období. Tato Vám bude předložena během procesu prodloužení půjčky.

Chcete-li aktivovat prodloužení, musíte učinit následující kroky:

Odešlete žádost o prodloužení ze stránky svého uživatelského účtu.
Uhraďte přesnou částku poplatku za prodloužení do pěti dní od odeslání žádosti o prodloužení.

Pokud se Vám nepodaří provést kterýkoli z těchto dvou kroků, nebudeme moct prodloužit termín splatnosti Vaší půjčky.