12.01.2022

Co přinese rok 2022?

Rok 2022 konečně přišel a to znamená, že chceme vědět,, co se bude tento rok dít! Astrologové předvídají, že tento rok bude plný nových příležitostí, a že bude velice odlišný od minulých let.

Podle čínského horoskopu, rok 2022 bude rokem tygra. Toto znamení zvěrokruhu má symbolizovat sílu, moc a odvahu.

Americká astroložka Susan Levittová tvrdí, že rok 2022 bude rok výrazných změn, inovací a také silných emocí. Ve zkratce, tento roku bude ve významu “všechno, nebo nic”. Je to rok, který Vám přinese novou energii do Vašeho karierního života, přátelství, financí a všeho ostatního. Podle předpovědí astroložky Levittové, 2022 bude speciálně šťastný pro lidi narozeni během roku psa, koně a prasete. Toto jsou znaky zvěrokruhu, kteří vydělají nejvíce při riskování v roce 2022.

Všeobecné predikce

Na konci roku 2021, společnost Ipsos provedla průzkum mezi 22000 dospělými ze 33 zemí z celého světa a zeptala se jich na jejich osobní predikce pro rok 2022. I když většina lidí zmiňovala problémy ohledně životního prostředí a rostoucích cen, tak si také mysleli, že rok 2022 bude všeobecně lepší, než předchozí rok. Podle světového ekonomického fóra, toto jsou 3 věci, o kterých by jsme měli být optimističtí v roce 2022.

Společnost

Každý třetí člověk si myslí, že společnosti budou k sobě více tolerantní v roce 2022. Navíc, 7 z 10 lidí očekávají, že se centra měst opět zaplní lidmi chodících do práce.

Ekonomika

61% občanů planety si myslí, že ekonomika bude v roce 2022 silnější než v roce 2021. I když si většina lidí myslí, že ceny budou růst více, než jejich příjem, tak si 42% myslí, že nedojde ke krachu akciového trhu.

Životní prostředí

I když se většina lidí obává extrémního počasí způsobené globálním oteplováním, jsou také optimističtí ohledně ochotnosti lidí začít řešit tuto krizi. Navíc si 45% myslí, že méně lidí bude létat v roce 2022 než v roce 2019.

Zajímavé události v roce 2022

I přes probíhající koronavirovou pandemii, 2022 se nabízí jako zajímavý rok ve sportu, vědě a zábavě.

Sport

2022 nám přinese 2 důležité sportovní události: Zimní olympiádu a mistrovství světa ve fotbale.

Zimní Olympijské hry začnou v únoru a poprvé v historii se budou odehrávat v Číně (Peking). Toto znamená, že Peking bude první město v historii, které pořádalo jak letní, tak zimní olympijské hry.

Mistrovství světa ve fotbale se odehraje v listopadu v Kataru. Je to první mistrovství světa, které se bude odehrávat na blízkém východě.

Vesmír

2022 se také nabízí jako důležitý rok pro vesmírný průmysl. NASA plánuje vystřelit 2 velké rakety tento rok s cílem dostat lidi opět n měsíc v roce 2025. Navíc, SpaceX Elona Muska doufá, že se jim podaří vystřelit novou generaci raket zvaných Starship.

Nové filmy

Nový rok znamená spoustu nových filmů, na které se můžeme těšit. Největší filmy roku jsou : Batman, Avatar 2, Panství Downton, Mission Impossible 7, Jurský svět a Fantastická zvířata.

Vždycky je něco o novém roce, které nás inspiruje, změní nám pohled na věci a vytváří nadšení pro nové výzvy. Rok 2022 nám slibuje mnoho významných změn, pozitivních emocí a spoustu úžasných událostí!